دورکاری و برون سپاری پروژه در خانه

دورکاری اینترنتی چیست؟(?What is Internet telecommuting)

دورکاری اینترنتی چیست؟(?What is Internet telecommuting)

در این مقاله سعی شده است که شما عزیزان را با دورکاری اینترنتی که یکی از اهمیت ها و سر واژه های دورکاری و برون سپاری پروژه است آشنا کنیم.

به این خاطر که حتما می دانید که بدون فناوری ، به ویژه فناوری مبتنی بر اینترنت ، ارتباط از راه دور ، حداقل آنگونه که امروزه مشخص است ، غیرممکن خواهد بود.

تاریخچه ی دورکاری اینترنتی

حرکت به سمت کارگران مستقر در خانه قبل از انفجار اینترنت به خوبی انجام شده بود. به گفته رابرت موسکوویتز ، رئیس انجمن ارتباطات مخابراتی آمریکا ، زمین لرزه سال ۱۹۹۴ در لس آنجلس انگیزه ای را برای هزاران نفر برای کار در خانه فراهم کرد. همانطور که در مقاله ای در آگوست ۲۰۰۶ در مجله بازرگانی بوستون نقل شده بود. موسکوویتز گفته بود: این زمین لرزه باعث شد تا شرکت ها سریعاً برنامه های ارتباط از راه دور را به عنوان یک ضرورت اجرا کنند. وی گفت: بنابراین ، قبل از روی کار آمدن اینترنت یا سایر ملاحظات ، ارتباطات از راه دور به طور پیوسته رشد می کند.

دورکاری قبل از رونق اینترنت

قبل از رونق اینترنت ، ارتباطات مخابراتی برای برقراری ارتباط با دفتر و دستگاههای فکس و خدمات تحویل به شدت به تلفنهای ثابت متکی بودند.

شکی نیست که اینترنت ارتباط از راه دور را حتی به حوزه عملی هم وارد کرده است. انجمن ارتباطات راه دور آمریکا می گوید رایانه های شخصی در بین کسانی که در خانه کار می کنند رایج است.

شرکتها غالباً به کارگران خود اجازه می دهند که وظایف اصلی آنها با کار با رایانه باشد تا قبل از دیگران از راه دور ارتباط برقرار کنند.احتمالاً ابتدایی ترین فناوری ارتباط از راه دور رایانه رومیزی (لپ تاپ) است. همه چیز دیگر به نوعی به آن گره خورده است.

با این حال ، رایانه ای به خودی خود از نظر کمکی برای ارتباط از راه دور کافی نیست.برای استفاده ، باید وسایل ارتباط با سایر رایانه ها ، به ویژه رایانه های خانه را داشته باشیم.برای این کار باید از طریق نرم افزارهای اساسی اینترنت و ایمیل استفاده کنیم. در بعضی موارد ، یک شرکت ممکن است ترجیح دهد کامپیوتر رایانه مخابراتی را مستقیماً به شبکه خود وصل کند.رمزعبور امنیتی اولیه ای که از یک صفحه وب فعال می شود، اغلب این ترفند را انجام می دهد.

سایر خدمات آنلاین ، مانند GoToMyPC ، به کارگر این امکان را می دهد که از هر مکان از راه دور به رایانه های اداری خود متصل شود. سپس تجربه ارتباط تلفنی را از طریق تلفن همراه(موبایل) بدست آورد.

دورکاری اینترنتی در سال ۲۰۲۰

در چند وقت اخیر،به خاطر شیوع ویروس کرونا،بسیاری از مردم در سراسر دنیا مشاغلی که در آنها ارتباط با مشتری بسیار مهم بود بسیار ضرر به آنها تحمیل شد.

اما بسیاری از وبسایت های فریلنسری درآمد ها و بازدید هایشان نزدیک به حدود ۲ تا ۳ برابر افزایش داشت.امروز استخدادم دورکاری اینترنتی به حدود ۴ برابر چند ماه اخیر افزایش یافته است که این نشان از اهمیت این کار دارد.

وبسایت وبوگراف با ایجاد یک محیط برای کسب درآمد در خانه، زمینه را برای هرکسی که دارای مهارتی خاص می باشد،آماده کرده و فراد با عضویت در این سایت به عنوان فریلنسر می توانند برون سپاری پروژه را انجام دهند. جالب است بدانید که در حدود ۴۰۰ عنوان کار فریلنسری در این وبسایت قرار دارد که بسیار بیشتر از وبسایت های مشابه است.

پس همین امروز با عضویت در وبسایل وبوگراف، از طریق مهارت خود ،کسب درآمد کنید!

وبوگراف؛امید فریلنسر ها و بهترین وبسایت در زمینه ی دورکاری اینترنتی!

نظر